2019 yılında Türkiye İş Kurumu Burdur il Müdürlüğü ile gerçekleştirilen organizasyonlar çerçevesinde öğrencilerimize seminer ve İş Kulüpleri Eğitimleri veren İşkur İş ve Meslek Danışmanları Sayın Rıza Çağlar YURDASİPER ve Sayın Nihan YILDIRIM ziyaretimize geldiler. Daha önce öğrencilerimize verilen eğitimlerden ve iş başvurularında bulunan öğrencilerimizden aldıkları geri dönüşlerden duydukları memnuniyeti dile getiren İş Kulübü Eğitmenlerimiz ve Yüksekokul Müdürümüz bu yıl da aynı çalışmaların Covid-19 salgınına uygun olarak gerçekleştirilebileceğini belirttiler. Karşılıklı dilek ve temennilerin iletilmesiyle yeni eğitimlerin planlanması yapılmıştır. Nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
Gölhisar Meslek Yüksekokulu
Merkez Cami Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:158 15400 Gölhisar/BURDUR
+90 248 213 74 00
+90 248 213 74 10
golhisarmyo@mehmetakif.edu.tr
© 2018 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi