Yüksekokulumuz sınıf öğrenci temsilcileri ile ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Yüksekokulumuzdaki 7 bölümün 25 sınıf temsilcisinin katıldığı toplantıda öğrencilerimizle sınıf temsilcilerinin görevleri, okul idaresinin sınıf temsilcilerinden beklentileri, temsilciler vasıtasıyla yüksekokul öğrencilerimizin Akademik-İdari Personel ve okulun fiziki yapısı ile imkanlarından beklentileri konuşularak karşılıklı çözümler üretilmeye çalışıldı.
Hem okul yönetimimiz hem de öğrencilerimiz açımızdan oldukça verimli geçen sınıf temsilcisi toplantısının, rutin programlar oluşturularak süreklilik kazandırılmasının gerekliliği ve bu sayede öğrencilerimiz ile etkili bir iletişimin kurulabileceğinin altı çizildi. Öğrencilerimizin taleplerinin dinlendiği toplantı, dilek ve temennilerin paylaşılmasıyla sonlandırıldı.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
Gölhisar Meslek Yüksekokulu
Merkez Cami Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:158 15400 Gölhisar/BURDUR
+90 248 213 74 00
+90 248 213 74 10
golhisarmyo@mehmetakif.edu.tr
© 2018 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi