Üniversitemiz Genel Sekreteri Ali Nihat GÜNDÜZALP ve Daire Başkanlarımız Gölhisar Meslek Yüksekokulu ile Gölhisar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarımızı ziyaret ederek, Gölhisar Meslek Yüksekokulu toplantı salonunda Yüksekokullarımız müdürleri ve görev yapan idari personellerimiz ile koordinasyon toplantısı gerçekleştirmiştir. Toplantıda idari personelin yaşadığı sorunlar ve çözüm yolları hakkında bilgi alışverişinde bulunulmuştur.
Yerinde denetim ilkesi çerçevesinde, bu ziyaretlerin çok değerli olduğu belirtilen toplantıda yüksekokullarımızın ihtiyaçları görüşülerek daha etkin bir işleyiş için öneriler sunulmuş ve idari personellerimizden de görüş alınmıştır. Daire başkanları kendi birimleriyle ilgili görevli personellerle de bizzat görüşerek ziyareti daha verimli kılmışlardır.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
Gölhisar Meslek Yüksekokulu
Merkez Cami Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:158 15400 Gölhisar/BURDUR
+90 248 213 74 00
+90 248 213 74 10
golhisarmyo@mehmetakif.edu.tr
© 2018 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi