MAKÜ Gölhisar Meslek Yüksekokulu'nda 2019-2020 Yeni Eğitim Öğretim Yılı açılışı yapılarak İdari ve Akademik toplantılar düzenlendi.
Yüksekokulumuzda, 3 Eylül 2019 Salı günü toplantı salonunda Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Yasemin ÖZTÜRK yönetiminde, idari personel ve hizmetlilerle iş akışının ve karşılıklı sorunların görüşüldüğü bir toplantı gerçekleştirildi. Çok olumlu geçen toplantıda idarenin yönetim anlayışı personelle paylaşılarak, bundan sonraki süreçte daha verimli çalışmaların nasıl yapılacağı hususunda karşılıklı fikir alışverişi ile toplantı sona erdi.
20 Eylül 2019 Cuma günü ise toplantı salonunda Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr.Öğr.Üyesi Yasemin ÖZTÜRK başkanlığında Akademik kurul toplantısı düzenlendi. Tüm akademik personelin katılımıyla gerçekleşen toplantıda önce, Meslek Yüksekokulu Müdürlük görevini devreden Dr.Öğr.Üyesi Duygu SAMAV CANTÜRK telekonferans yoluyla toplantıya katılıp çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek yeni Müdür Yasemin ÖZTÜRK’e başarılar diledi. Ardından eski yönetime plaket ve teşekkür belgesi takdimi yapılarak toplantı gündeminin görüşülmesine geçildi. Çok olumlu bir havada karşılıklı fikirlerin görüşüldüğü toplantı, dilek ve temennilerin iletilmesiyle son buldu.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
Gölhisar Meslek Yüksekokulu
Merkez Cami Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:158 15400 Gölhisar/BURDUR
+90 248 213 74 00
+90 248 213 74 10
golhisarmyo@mehmetakif.edu.tr
© 2018 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi