Gölhisar Melek Yüksekokulu bölüm ve programlarında temsilcilik yapan öğrencilerimiz ile okul yönetimi arasında dönem değerlendirme toplantısı yapıldı.
Toplantıya başkanlık yapan Yüksekokul Müdürümüz Dr.Öğr.Üyesi İhsan AŞIK, Müdürü Yardımcısı Yalçın BAĞCI, Müdür Yardımcısı Murat ERTİLAV, Okul Öğrenci Başkanı Mustafa KESKE ve program temsilcileri katıldı.
Toplantıda 2022-2023 Güz Dönemi değerlendirmesi yapıldı, eğitim öğretim konularında kalitenin artırılması yönünde yeni gelişmeler paylaşıldı. Akabinde temsilcilerimizin öğrenciler adına ilettikleri ders içerikleri, sosyal faaliyetler, programlarına yönelik talep ve istekler görüşüldü.
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
Gölhisar Meslek Yüksekokulu
Merkez Cami Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:158 15400 Gölhisar/BURDUR
+90 248 213 74 00
+90 248 213 74 10
golhisarmyo@mehmetakif.edu.tr
© 2018 Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi